„Granty edukacyjne” Śląskiego Kuratora Oświaty

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie zaprasza nauczycieli czynnych zawodowo, zatrudnionych na terenie Częstochowy i powiatów: częstochowskiego, kłobuckiego, lublinieckiego, myszkowskiego i zawierciańskiego na szkolenia realizowane bezpłatnie w ramach tzw. „grantów edukacyjnych” Śląskiego Kuratora Oświaty.

Szkolenia będą się odbywać w siedzibie Ośrodka – Częstochowa, Al. Jana Pawła II 126/130.

Liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciu na szkolenie decyduje data wpływu kompletu dokumentów:

• karty zgłoszenia online (z menu należy wybrać: kategorię Granty, następnie tytuł grantu z oznaczeniem wybranej grupy; kartę wypełnić i wysłać online)
  • zaświadczenia o zatrudnieniu na stanowisku nauczyciela (oryginał zaświadczenia należy dostarczyć osobiście – pokój 213 lub pocztą tradycyjną na adres Ośrodka z dopiskiem „granty”).

Potwierdzenie wpływu karty zgłoszenia oraz inne informacje związane ze szkoleniem będą wysłane wyłącznie drogą e-mailową, dlatego prosimy o podanie w karcie prawidłowego i aktualnego adresu e-mailowego.

O ewentualnej rezygnacji z uczestnictwa należy pilnie poinformować osobę weryfikującą dokumenty – panią Jolantę Czarnotę, telefonicznie: 34 360 60 04 wew. 235 lub e-mailowo: granty@womczest.edu.pl, aby nie blokować miejsc innym zainteresowanym.

TEMATY SZKOLEŃ

1. Organizacja pomocy psychologiczno-pedagogicznej w przedszkolu/szkole

zaświadczenie o zatrudnieniu na stanowisku nauczyciela

1. Organizacja efektywnego kształcenia uczniów niepełnosprawnych w przedszkolach i szkołach ogólnodostępnych

zaświadczenie o zatrudnieniu na stanowisku nauczyciela

1. Dziecko ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w szkole/placówce, w tym z autyzmem oraz Zespołem Aspergera

zaświadczenie o zatrudnieniu na stanowisku nauczyciela

1. Profilaktyka zagrożeń związanych z internetem i nowymi technologiami, w tym agresji   elektronicznej

karta zgłoszenia
zaświadczenie o zatrudnieniu na stanowisku nauczyciela.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.