Konkurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej dla uczniów klas gimnazjalnych

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie oraz Ochotniczy Sztab Ratownictwa i Łączności w Częstochowie zapraszają uczniów i nauczycieli gimnazjów z Częstochowy oraz powiatów: częstochowskiego, lublinieckiego, kłobuckiego i myszkowskiego do udziału w Regionalnym Konkursie Pierwszej Pomocy Przedmedycznej (regulamin).

Konkurs odbędzie się 29.05.2018 r. w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie, Al. Jana Pawła II 126/130, od godz. 9.30.

Zgłoszenie do konkursu:

Prosimy o zgłoszenia uczestników drogą e-mailową z podaniem imion i nazwisk uczniów (2 osoby ze szkoły) oraz nauczycieli przygotowujących drużyny do konkursu – do 22.05.2018 r. na adres krawczyk@womczest.edu.pl (załącznik nr 1 do regulaminu).

Nauczyciele otrzymają potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, które należy okazać podczas rejestracji drużyny. Drużyny niezgłoszone nie będą mogły wziąć udziału w konkursie.

Zgodę rodzica/opiekuna prawnego ucznia na udział w konkursie (załącznik nr 2 do regulaminu) oraz zgodę rodzica/opiekuna prawnego uczestnika konkursu na wykorzystanie wizerunku (załącznik nr 3 do regulaminu) należy przekazać organizatorom w dniu konkursu.

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptują przez uczestników zasad zawartych w regulaminie.

Dodatkowych informacji udziela Aleksandra Krawczyk, nauczyciel konsultant RODN „WOM” w Częstochowie,  tel. 34 360 60 04 wew. 240; e-mail: krawczyk@womczest.edu.pl