Zaproszenie do udziału w projekcie grantowym ORE

Szanowni Państwo,

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli “WOM” w Częstochowie przystąpił do realizacji projektu grantowego Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie pn. Wsparcie placówek doskonalenia nauczycieli i bibliotek pedagogicznych w realizacji zadań związanych z przygotowaniem i wsparciem nauczycieli w prowadzeniu kształcenia na odległość.

Oś priorytetowa: II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji.

Działanie: 2.10 Wysoka jakość systemu oświaty.

Projekt jest dofinansowany z Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego.

CEL PROJEKTU: podniesienie jakości pracy nauczycieli realizujących zajęcia w formie zdalnej w przedszkolach i szkołach.

Szkolenia dla nauczycieli rozpoczną się w czerwcu 2021 r. i będą obejmować następujące moduły szkoleniowe:

1) Przegląd wybranych narzędzi edukacji zdalnej (4 godz.),

2) Zintegrowana Platforma Edukacyjna (5 godz.),

3) Metodyka edukacji zdalnej (5 godz.),

4) Multimedialne zasoby edukacyjne (3 godz.),

5) Monitorowanie i ocenianie postępów uczniów w edukacji zdalnej (5 godz.).

Razem: 22 godziny szkolenia.

Szkolenia z modułów: 1 i 5 zostaną przeprowadzone w trybie stacjonarnym z wykorzystaniem tabletów, pozostałe zostaną przeprowadzone zdalnie.

Udział w szkoleniach jest bezpłatny.

Poniżej link do kart zgłoszenia.