Zapraszamy do udziału w konkursie STOP cyberprzemocy!

Konkurs jest adresowany do nauczycieli i uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych w Częstochowie oraz w powiatach: częstochowskim, kłobuckim, lublinieckim i myszkowskim.
Główne cele konkursu to przeciwdziałanie cyberprzemocy wśród uczniów i promowanie działań podejmowanych w ramach „Dnia Bezpiecznego Internetu” (9 lutego 2016 r.)
Pracę konkursową powinien stanowić krótki film (do 5 minut) w wybranym języku obcym (angielskim, francuskim lub niemieckim).
Tematem filmu powinno być przeciwdziałanie cyberprzemocy wśród dzieci i młodzieży.
Prace konkursowe na płycie CD należy przesłać (lub dostarczyć osobiście) w terminie do 1 kwietnia 2016 r.

Nauczycieli i uczniów zainteresowanych udziałem w konkursie prosimy o zapoznanie się z regulaminem.