V Regionalny Festiwal Piosenki Europejskiej „ Śpiewanie w Bieganie”

Serdecznie zapraszamy uczniów klas VIII szkół podstawowych do wzięcia udziału w V edycji Regionalnego Festiwalu Piosenki Europejskiej, która odbędzie się 17 marca 2020 r. o godz. 9:00 w Zespole Szkół im. dr. W. Biegańskiego – III Liceum Ogólnokształcącym w Częstochowie.

Festiwal jest organizowany przez Zespół Szkół im. dr. W. Biegańskiego – III Liceum Ogólnokształcące w partnerstwie z Regionalnym Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie. Honorowy Patronat nad Festiwalem objął Pan Krzysztof Matyjaszczyk – Prezydent Miasta Częstochowy. Nasza inicjatywa kierowana jest do uczniów uczących się języków: angielskiego, niemieckiego oraz francuskiego i ma na celu promocję nauki języków obcych wśród młodzieży.

Do pobrania:

1. Karta zgłoszenia