Sieci współpracy i samokształcenia 2015/2016

NOWY SYSTEM WSPOMAGANIA ROZWOJU OŚWIATY

SIECI WSPÓŁPRACY I SAMOKSZTAŁCENIA 2015/2016 – formy nieodpłatne

Sieci skupiają nauczycieli/dyrektorów z różnych szkół/placówek. Są to roczne lub dłuższe formy współpracy i samokształcenia, realizowane z wykorzystaniem Platformy MOODLE RODN „WOM” w Częstochowie oraz w trakcie 3-5 spotkań w Ośrodku. Dają one możliwość:

• wymiany doświadczeń,
  • analizy dobrych praktyk,
  • tworzenia innowacyjnych rozwiązań,
  • poszerzania kompetencji w trakcie regularnych spotkaniach.

Sieci współpracy i samokształcenia koordynowane są przez  nauczycieli konsultantów RODN „WOM” solidnie przygotowanych do realizacji tych zadań.

Termin Temat Grupa docelowa Miejsce
Prowadzący
rok szkol. 2015/2016 Edukacja włączająca uczniów niepełnosprawnych nauczyciele, wychowawcy klas, nauczyciele specjaliści wszystkich typów szkół/placówek Platforma MOODLE RODN „WOM”
Aneta Żurek