Znamy już zwycięzców II edycji Konkursu z Języka Niemieckiego „Śladami Marcina Lutra”

28 listopada 2017 r. w RODN „WOM” w Częstochowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w II edycji Konkursu z Języka Niemieckiego „Śladami Marcina Lutra”, organizowanego z okazji obchodów 500-lecia reformacji. Konkurs został realizowany w ramach projektu „LUTHER 2017” – inicjatywy Kościoła Ewangelickiego w Niemczech EKD oraz niemieckich instytucji państwowych.

Oto nasi laureaci:

I miejsce
Martyna Bok (Zespół Szkół Ogólnokształcąco-Technicznych w Lublińcu)
nauczyciel – Pani Anna Giemza-Jurga

II miejsce ex aequo:
Paulina Olczyk (III Liceum Ogólnokształcące im. K. Kosińskiego w ZS nr 3 w Kłobucku)
nauczyciel – Pani Agnieszka Sroka-Adamus
Urszula Sawicka (III Liceum Ogólnokształcące im. K. Kosińskiego w ZS nr 3 w Kłobucku)
nauczyciel – Pani Agnieszka Sroka-Adamus

III miejsce:
Paweł Mośny (Liceum Ogólnokształcące w Psarach)

Wyróżnienia:
Artur Gruszka (Liceum Ogólnokształcące im. mjr. Henryka Sucharskiego w Myszkowie)
nauczyciel – Pani Sylwia Liwoch
Patrycja Kamińska (Liceum Ogólnokształcące w Psarach)
nauczyciel – Pani Sandra Płaczek
Weronika Mróz (Liceum Ogólnokształcące im. mjr. Henryka Sucharskiego w Myszkowie)
nauczyciel – Pani Sandra Płaczek

Serdecznie gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie!

Dorota Liberda, nauczyciel-konsultant RODN „WOM” w Częstochowie