Warsztaty pt. „Kreatywne nauczanie języka angielskiego w edukacji wczesnoszkolnej – pomysły na zajęcia otwarte”

Wykorzystanie śpiewu i tańca na zajęciach językowych (prowadzący Marta Lipska i Agnieszka Leszcz-Krysiak)13 listopada 2018 r. nauczyciele języka angielskiego uczestniczyli w warsztatach pt. „Kreatywne nauczanie języka angielskiego w edukacji wczesnoszkolnej – pomysły na zajęcia otwarte”, które prowadzili nauczyciele-konsultanci RODN „WOM” w Częstochowie, panie Marta Lipska i dr Agnieszka Leszcz-Krysiak. Uczestnicy szkolenia poznali ciekawe sposoby na nauczanie i utrwalanie słownictwa i struktur gramatycznych poprzez muzykę i ruch. Wczuwając się w rolę uczniów klas młodszych, nauczyciele tańczyli, śpiewali, rysowali i wykonywali origami. Warsztaty przebiegały w miłej atmosferze nauki i zabawy.

Fot. dr Agnieszka Leszcz-Krysiak

Muzyka i ruch na lekcji języka angielskiegoKreatywna i zainspirowana grupa uczestników szkoleniaZimowe inspiracje na lekcji języka angielskiego (prowadzący: Marta Lipska)