Nauka języka obcego z aplikacją Quizlet

25.10.2019 r. w RODN „WOM” w Częstochowie odbyły się warsztaty „Nauka języka obcego z aplikacją Quizlet” adresowane do nauczycieli wszystkich języków obcych. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzieli się, jak tworzyć własne zestawy ćwiczeń interaktywnych do nauki języka. W skład zestawów wchodzą wirtualne fiszki, pisanie oraz testy. Ciekawą funkcją aplikacji Quizlet są różne gry, w tym gra na żywo, rozwijającą współpracę między uczniami, podczas której uczniowie wspólnie odpowiadają na pytania.

Nauczyciele dowiedzieli się także, jak tworzyć klasy i nimi zarządzać w aplikacji Quizlet oraz jak udostępniać uczniom ćwiczenia.

Ewelina Makowska, nauczyciel-konsultant RODN „WOM” w Częstochowie

Nauczyciele tworzą swoje pierwsze zestawy ćwiczeń w aplikacji Quizlet

Uczestnicy szkolenia zapoznają się z otwartymi zasobami edukacyjnym oferowanymi przez aplikację Quizlet

Nauczyciele tworzą swoje pierwsze zestawy ćwiczeń w aplikacji Quizlet