Nowość! Wakacje 2015 r. – propozycja dla rodziców i dzieci

Serdecznie zapraszamy rodziców do udziału w Letniej Akademii Umiejętności Rodzicielskich, która odbędzie się w Ośrodku Szkoleniowym RODN „WOM” w Złotym Potoku w dniach 28 czerwca 2015 r. od godz. 18.00 – 3 lipca 2015 r. do godz.14.00. Do południa rodzicom proponujemy warsztaty umiejętności rodzicielskich, natomiast dzieciom kreatywną animację. Zamierzamy ukierunkować rodziców na skuteczną komunikację i słuchanie oraz lepsze zrozumienie drugiej osoby, niezależnie od zaistniałej sytuacji.

Po obiedzie planujemy dla wszystkich „czas wolny” na rodzinny aktywny wypoczynek.

Warsztaty poprowadzi doświadczony psycholog, nauczyciel konsultant, doradca rodzinny, coach – Elżbieta Doroszuk. Czas dzieciom zorganizuje nauczyciel konsultant – Aleksandra Krawczyk.

Koszt:  480 zł
Podana cena dotyczy jednej osoby i obejmuje uczestnictwo w warsztatach, noclegi i wyżywienie (trzy posiłki dziennie). Dla dzieci istnieje możliwość wykupienia połowy porcji za połowę ceny.

Wszystkich Państwa zainteresowanych udziałem w Letniej Akademii Umiejętności Rodzicielskich prosimy o pobranie, wypełnienie i przesłanie

karty zgłoszenia:    na adres: laurka@womczest.edu.pl

Zaliczkę w wysokości 200 zł od osoby należy wpłacić do 15.06.2015 r., a pozostałą kwotę do 25.06.2015 r. na konto Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie nr 52 1050 1142 1000 0023 5336 6129 (podając w tytule przelewu: LAURKA oraz imiona i nazwiska uczestników).

Dodatkowych informacji udziela Elżbieta Doroszuk, nauczyciel konsultant RODN „WOM” w Częstochowie – tel. 34 360 60 04 w. 218, e-mail: doroszuk@womczest.edu.pl