Konferencja przyrodnicza „Nasza Jura – walory przyrodnicze Jury Krakowsko-Częstochowskiej”

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie oraz Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Częstochowie zapraszają na konferencję przyrodniczą pt. „Nasza Jura – walory przyrodnicze Jury Krakowsko-Częstochowskiej”.

Spotkanie poświęcone będzie różnorodności przyrodniczej Jury Krakowsko-Częstochowskiej, osobliwościom flory i fauny oraz specyfice ukształtowania terenu.

Konferencja skierowana jest do:

• opiekunów szkolnych kół LOP,
  • nauczycieli przyrody i przedmiotów przyrodniczych,
  • wychowawców klas,
  • pedagogów szkolnych,
  • i wszystkich zainteresowanych tą tematyką.

Termin: 6 października 2015 r. (wtorek)  w godz. 15.00-17.15 w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie, w Auli „Forum”.

Jest to forma nieodpłatna.

Prelegenci:

• Janusz Hereźniak, specjalista geobotaniki, ekologii roślin i dendrologii, artysta fotografik,
  • Agnieszka Owczarek, przedstawiciel speleoklubu częstochowskiego,
  • Beata Pusz, nauczyciel geografii w Zespole Szkół im. W.S. Reymonta w Częstochowie,
  • Barbara Wcześniak, nauczyciel biologii w IX LO im. C. K. Norwida w Częstochowie,
  • Iwona Bartkiewicz, nauczyciel biologii w Gimnazjum nr 5 im. M. Reja w Częstochowie.

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez kartę zgłoszenia: http://kartazgloszenia.womczest.edu.pl/  (z menu należy wybrać: konferencję -> a potem: datę i nazwę konferencji, uzupełnić i wysłać).

Dodatkowych informacji udziela Aleksandra Krawczyk, nauczyciel konsultant RODN „WOM” w Częstochowie; e-mail: krawczyk@womczest.edu.pl, tel. 34 360 60 04 wew. 240.

Serdecznie zapraszamy.