III Powiatowy Konkurs Wiedzy i Umiejętności „Jestem bezpieczny”

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Mstowie oraz Gmina Mstów serdecznie zapraszają trzyosobowe reprezentacje szkół podstawowych do wzięcia udziału w III Powiatowym Konkursie Wiedzy i Umiejętności „Jestem bezpieczny” pod patronatem Poseł do Parlamentu Europejskiego Jadwigi Wiśniewskiej.

Plakat - III Powiatowy Konkurs Wiedzy i Umiejętności „Jestem bezpieczny”

Tegoroczna edycja konkursu poza propagowaniem wiedzy o bezpieczeństwie ma stać się również okazją do radosnej zabawy, która sprzyja budowaniu więzi  rówieśniczych w trudnym czasie pandemii. Pamiętając o czerwcowym  święcie dzieci,  organizatorzy   zaplanowali wyjątkowy punkt  konkursowego programu. Będzie nim rozdanie atrakcyjnych nagród rzeczowych wśród wszystkich uczestników konkursu, niezależnie od zajętych przez  ich drużyny miejsc. Oczywiście, jak co roku, na drużyny zajmujące miejsca na podium czekają cenne nagrody. Ponadto każdy uczestnik konkursowych zmagań obdarowany zostanie pamiątkowym upominkiem.

Konkurs w formie zdalnej odbędzie się 8 czerwca 2021 roku w Szkole Podstawowej w Mstowie. Rozpocznie się o godz. 9.00. Jednak prosimy o wcześniejsze zalogowanie na platformę w celu sprawdzenia jakości połączenia. Spotkanie będzie aktywne od godz. 8.30. Zgłoszenia szkół prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres organizatora: sekretariat@szkolamstow.pl.

Justyna Klimczak
nauczyciel-doradca metodyczny