II Powiatowy konkurs wiedzy o życiu i twórczości H. Sienkiewicza

Szkoła Podstawowa nr 14 im. Henryka Sienkiewicza w Częstochowie we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie zaprasza do udziału w II POWIATOWYM KONKURSIE WIEDZY O ŻYCIU I TWÓRCZOŚCI HENRYKA SIENKIEWICZA.

Zapisy: w celu zgłoszenia drużyny do konkursu należy przesłać kartę zgłoszenia (Załącznik nr 1) oraz zgodę rodziców (Załącznik nr 2 i Załącznik nr 3) – pocztą elektroniczną na adres e-mailowy: sp14@edukacja.czestochowa.pl albo dostarczyć pocztą tradycyjną na adres: Szkoła Podstawowa nr 14 w Częstochowie, ul. Waszyngtona 62, 42-200 Częstochowa lub złożyć w sekretariacie szkoły.

Materiały merytoryczne dotyczące konkursu zostaną przesłane niezwłocznie szkołom, które do 10.11.2016 r. zgłoszą udział w konkursie.

Termin i miejsce konkursu: 15.12.2016 r., godzina 1000, Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie, al. Jana Pawła II 126/130, Aula „Forum”.

Bliższych informacji udziela Sylwia Kurcab, nauczyciel konsultant RODN „WOM” w Częstochowie, tel. 34 360 60 04 wew. 217; e-mail: kurcab@womczest.edu.pl

II Powiatowy konkurs wiedzy o życiu i twórczości H. Sienkiewicza [kliknij]

Zgoda na udział w konkursie i publikację danych osobowych. Załącznik 2 [kliknij]

Zgoda na wykorzystanie wizerunku. Załącznik 3 [kliknij]