Dzień Nowych Technologii w Edukacji 2020 organizowany przez MEN

Informujemy, że 20 marca 2020 r. Ministerstwo Edukacji Narodowej po raz trzeci organizuje Dzień Nowych Technologii w Edukacji (DNTE).

Zachęcamy do udziału w przedsięwzięciu szkoły, przedszkola, podmioty naukowo‑badawcze, uczelnie, instytucje kultury, organizacje pozarządowe oraz wszystkich zainteresowanych popularyzowaniem nowych technologii w edukacji.

W ramach wydarzenia MEN rekomenduje organizację bezpłatnych i ogólnodostępnych pokazów, zajęć warsztatowych, prezentacji multimedialnych, gier i zabaw, projekcji filmów, spotkań oraz pokazowych lekcji dla dzieci i dorosłych.

W związku z obchodami Dnia Nowych Technologii w Edukacji MEN ogłasza konkurs na najlepsze wydarzenia zorganizowane w ramach tej inicjatywy. Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród podmiotów zarejestrowanych jako Organizator. Najciekawsze pomysły zostaną wyróżnione nagrodami rzeczowymi.

Szczegółowe informacje o konkursie, w tym regulamin wydarzenia, znajduje się na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Podmioty zainteresowane udziałem w przedsięwzięciu, uprzejmie prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 16 marca br. za pośrednictwem formularza rejestracyjnego organizatora.