Akademia umiejętności kierowniczych z wykorzystaniem coachingu

Tę wyjątkową ofertę szkoleniową kierujemy do kadry kierowniczej szkół i placówek oświatowych. Dyrektorzy poszukują nowych sposobów pracy i komunikacji z personelem swoich szkół/placówek, rodzicami i uczniami. Coaching wydaje się być właściwą odpowiedzią na te potrzeby, umożliwiającą wszystkim tym podmiotom rozwój, samorealizację, zwiększoną motywację oraz optymalne zaangażowanie w podejmowane działania.

Kultura coachingowa to metoda pozytywnego wpływu na ludzi, która pozwala uwolnić ich potencjał i tworzyć nowe rozwiązania. Coaching pomaga osiągnąć lepsze rezultaty w wykonywanych działaniach.

Cele szkolenia:
• rozwinięcie własnych umiejętności inter- i intrapersonalnych,
• poznanie efektywnych metod pracy z wykorzystaniem coachingu,
• stosowanie podejścia coachingowego w stosunku do własnej osoby,
• propagowanie coachingowego stylu zarządzania.

Zajęcia w formie warsztatowej poprowadzi Elżbieta Doroszuk, nauczyciel konsultant RODN „WOM” w Częstochowie, psycholog, coach.

Warsztaty odbędą się w Ośrodku Szkoleniowym RODN „WOM” w Złotym Potoku
29.04.2015 r. wg. harmonogramu:
10:30 – 12:45 – pierwsza część warsztatów
12:45 – 13:15 – obiad
13:15 – 15:30 – druga część warsztatów

Odpłatność wynosi 50 zł/osoba
Na zakończenie uczestnicy otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.