Akademia Wychowawcy. „Tutoring szkolny – jak wychować człowieka mądrego?”

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie serdecznie zaprasza na  konferencję pt. „Tutoring szkolny – jak wychować człowieka mądrego?”, prowadzoną w ramach cyklu szkoleniowego – Akademia Wychowawcy.

Termin: 9 kwietnia 2019 r. (wtorek), godz.13.30-15.00

Miejsce: RODN „WOM” w Częstochowie, Al. Jana Pawła II 126/130, Aula „FORUM”

Tematyka wystąpień:

• „Pedagogika dialogu. Istota tutoringu w pracy szkolnej”, Mariusz Budzyński, dyrektor merytoryczny Instytutu Tutoringu Szkolnego, członek rady programowej, autor koncepcji szkół eksperymentalnych ALA, twórca koncepcji szkolnego tutoringu wychowawczego i rozwojowego,
  • „Tutoring szkolny w doświadczeniach ALA – Autorskiego Liceum Artystycznego i Akademickiego w Częstochowie”, Dorota Wojciechowska, dyrektor szkoły, członek rady programowej Instytutu Tutoringu Szkolnego,
  • „Efekty implementacji tutoringu szkolnego w szkołach ogólnodostępnych – podsumowanie ogólnopolskiego projektu Wychować człowieka mądrego”, Piotr Nita, dyrektor Instytutu Tutoringu Szkolnego, członek Rady Programowej.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Nauczycieli zainteresowanych udziałem w Konferencji prosimy obowiązkowe wypełnienie karty zgłoszenia.

Jak wypełnić kartę zgłoszenia: po przejściu na stronę, gdzie dostępna jest karta zgłoszenia, prosimy wybrać formę doskonalenia: „Konferencja”, następnie rozwinąć listę: „Nazwa kursu” i wybrać z niej docelową kartę zgłoszenia: „Tutoring szkolny…”; kartę prosimy wypełnić online i kliknąć „wyślij”.

Dodatkowych informacji udziela Urszula Mielczarek, nauczyciel-konsultant RODN „WOM” w Częstochowie, tel. 34 360 60 04 wew. 229, e-mali: mielczarek@womczest.edu.pl