Bezpłatne szkolenia dla doradców zawodowych, pedagogów, nauczycieli realizujących zadania z zakresu poradnictwa zawodowego

Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach organizuje wakacyjną edycję bezpłatnych szkoleń sprzyjających wsparciu doradców zawodowych, pedagogów, nauczycieli realizujących zadania z zakresu poradnictwa zawodowego w procesie przygotowania uczniów do wyboru zawodu i wejścia na rynek pracy.

W okresie lipiec-sierpień zaplanowano następujące szkolenia:

Testy w poradnictwie zawodowym – w terminie 19 lipca i 25 sierpnia br.
Sztuka motywowania samego siebie a budowanie osobistej marki ucznia na rynku pracy – 23 sierpnia br.

Szkolenia odbędą się w godzinach 10.00-14.00 w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach, ul. Kościuszki 30, II piętro sala 222b lub 221.

Informacje na temat szkoleń dostępne są pod nr tel.: (32) 757 33 36 oraz (32) 757 33 89.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: