Zmiany w egzaminie maturalnym z języka polskiego od 2015 roku

Szanowni Państwo Dyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych z Częstochowy, powiatów częstochowskiego, kłobuckiego, lublinieckiego, myszkowskiego, tarnogórskiego i zawierciańskiego

Zmiany w egzaminie maturalnym

z języka polskiego od 2015 roku.

25 listopada br. o godz. 12.00

RODN „WOM” w Częstochowie, Al. Jana Pawła II 126/130, Aula „Forum”

Centralna Komisja Egzaminacyjna we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie organizuje konferencję dla nauczycieli języka polskiego, dotyczącą egzaminu maturalnego z języka polskiego w nowej formule od 2015 roku.

Konferencję prowadzi Pan Adam Brożek, członek zespołu projektowego przygotowującego propozycje zmian w egzaminie maturalnym.

Uprzejmie proszę Państwa Dyrektorów o delegowanie jednego nauczyciela ze szkoły/zespołu.

Jeżeli pozostaną wolne miejsca, umożliwimy dodatkowe zapisy.

Pytania do prelegenta można zgłaszać w tabelach dostępnych na stronie: https://serwis.oke.jaworzno.pl/pytanianakonferencje