Wyniki konkursu filmowego „STOP cyberprzemocy!”

W ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie zorganizował konkurs filmowy „STOP cyberprzemocy!”

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – uczennice Gimnazjum nr 12 im. Jana Matejki w Częstochowie: Maria Warzocha, Katarzyna Jędrysiak – „Les mots blessent le plus”, opiekun: Pani Małgorzata Gracka-Wesołek

II miejsce – uczniowie I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie: Dominik Gątkiewicz, Aleksandra Balsam – „Deadly Selfie”, opiekun: Pani Tamara Samarcew

III miejsce – uczennice V LO im. Adama Mickiewicza w Częstochowie: Kamila Kolińska, Natalia Kosowska, Karolina Soja – „There’s always someone who cares”, opiekunowie: Panie Anna Kurzacz, Dorota Pożarlik

Komisja konkursowa wyłoniła laureatów, oceniając:

▪ wartość merytoryczną i walory edukacyjne filmu,

▪ poprawność językową,

▪ wartość artystyczną,

▪ jakość nagrania i montażu.

Najciekawsze prace konkursowe zostały opublikowane w oficjalnym kanale w serwisie You Tube RODN „WOM” w Częstochowie https://www.youtube.com/watch?v=udKIYZP1Yeg&list=PLYrOIIi89aBuh37FRbxjhsu2a7J4OEqhp z przeznaczeniem do pobrania i wykorzystania przez nauczycieli w celach edukacyjnych.

Serdecznie gratulujemy laureatom oraz dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za udział w konkursie!

Sponsorami nagród w konkursie są wydawnictwa językowe:

Pearson, Oxford University Press, Macmillan oraz Hachette Polska i CLE International.