Wyjazdowy kurs doskonalący dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej pt. „Odnaleźć w sobie dziecko – inspiratorium edukacyjne”.

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie serdecznie zaprasza na wyjazdowy kurs doskonalący pt. „Odnaleźć w sobie dziecko – inspiratorium edukacyjne”.

Termin: 22 maja 2020 r. (piątek) od godz.13.00 – 23 maja 2020 r. (sobota) do godz. 14.00

Miejsce: Ośrodek „Leśna Radość”, ul. Wojska Polskiego 79; 42-360 Jastrząb k. Poraja

W programie kursu między innymi:
• „Odlotowe zajęcia” – pokaz ptaków połączony z prelekcją.
• Wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna w kontekście potrzeb współczesnego dziecka.
• Jak skutecznie motywować? Kształtowanie nastawienia rozwojowego.
• Gry i zabawy zuchowe.
• Gawęda, piosenka i pląsy harcerskie w pracy z dzieckiem.
• Gra terenowa „Od zucha do instruktora”.
• Tańce i zabawy integracyjne w pracy z grupą.
• Metody ewaluacji zajęć w wychowaniu przedszkolnym i edukacji wczesnoszkolnej.

Koszt warsztatów z wyżywieniem i zakwaterowaniem – 220 zł.

Wpłaty prosimy dokonać do 20 marca 2020 r. – dopiero po otrzymaniu e-maila potwierdzającego od organizatorów.

Nauczycieli zainteresowanych udziałem w warsztatach prosimy o obowiązkowe wypełnienie https://kartazgloszenia.womczest.edu.pl/ do 15 marca 2020 r.

Jak wypełnić kartę zgłoszenia: po przejściu na stronę, gdzie dostępna jest karta zgłoszenia, prosimy wybrać formę doskonalenia: „Kurs doskonalący”, następnie rozwinąć listę: „Nazwa kursu” i wybrać z niej docelową kartę zgłoszenia: „Odnaleźć w sobie dziecko – inspiratorium edukacyjne”; kartę prosimy wypełnić online i kliknąć „wyślij”.

Dojazd własny. Istnieje możliwość zorganizowania dojazdu, szczegółowe informacje u organizatorów.

Dodatkowych informacji udzielają:
dr Agnieszka Leszcz-Krysiak, nauczyciel-konsultant RODN „WOM” w Częstochowie, tel. 34 360 60 04 wew. 239, e-mail: leszcz-krysiak@womczest.edu.pl
Jadwiga Mielczarek, nauczyciel-konsultant RODN „WOM” w Częstochowie, tel. 34 360 60 04 wew. 216, e-mail: j.mielczarek@womczest.edu.pl