„Wychowanie dzieci i młodzieży przez sport. Nowe możliwości – futsal”. Konferencja metodyczno-szkoleniowa dla nauczycieli wychowania fizycznego. Gliwice, 6.02.2019 r.

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach, Śląski Szkolny Związek Sportowy, Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej, Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Gliwicach oraz Klub Sportowy PIAST Gliwice Futsal zapraszają nauczycieli wychowania fizycznego na konferencję metodyczną pod patronatem Kuratora Oświaty w Katowicach – „Wychowanie dzieci i młodzieży przez sport. Nowe możliwości – futsal”.

Konferencja odbędzie się 6.02.2019 r. w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Gliwicach. Udział w konferencji jest bezpłatny. Nauczyciele otrzymają zaświadczenia potwierdzające uczestnictwo w spotkaniu.

Szczegółowe informacje oraz program konferencji.