Szkolenie „Efektywne doradztwo zawodowe w szkole – praktyczne rozwiązania”

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie zaprasza nauczycieli realizujących doradztwo zawodowe w szkołach na szkolenie pt. „Efektywne doradztwo zawodowe w szkole – praktyczne rozwiązania”.

Celem szkolenia prowadzonego przez nauczycieli-konsultantów będzie przede wszystkim  przedstawienie obowiązującego stanu prawnego związanego z realizacją doradztwa zawodowego w szkołach, prezentacja i twórcze odniesienie się uczestników do propozycji programów zajęć z doradztwa zawodowego dla szkoły podstawowej i branżowej szkoły I stopnia. Prelegent reprezentujący WUP w Katowicach podejmie temat rozpoznawania predyspozycji zawodowo-osobowościowych przy pomocy różnych narzędzi diagnostycznych.

Termin: 13.09.2017 r. godz. 13:00-14:30

Miejsce: RODN „WOM” w Częstochowie

W celu wzięcia udziału w szkoleniu należy wypełnić i wysłać online kartę zgłoszenia (po przejściu na stronę karty zgłoszenia, wybieracie Państwo formę doskonalenia: „Warsztaty”, następnie rozwijacie listę: „Nazwa kursu” i wybieracie z niej docelową kartę zgłoszenia: „Efektywne doradztwo zawodowe w szkole – praktyczne rozwiązania” – wypełniacie online i klikacie „wyślij”).

Serdecznie zapraszamy.