Sieć współpracy i samokształcenia wychowawców klas szkół podstawowych

Do kogo adresowana jest sieć?
Szkolenie skierowane jest do wychowawców klas szkół podstawowych.

Tytuł sieci: „Pomysły na zajęcia z wychowawcą”. Wspomaganie rozwoju ucznia w kontekście jego indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych

Na czym polega praca w sieci?
Organizowana sieć współpracy i samokształcenia jest formą doskonalenia zawodowego nauczycieli, realizowaną z wykorzystaniem platformy e-learningowej Moodle RODN „WOM” w Częstochowie oraz w trakcie 4 spotkań stacjonarnych w Ośrodku.

Czym zajmiemy się pracując w sieci?
W ramach sieci proponuję Państwu omówienie zagadnień związanych z prowadzeniem zajęć z wychowawcą ze szczególnym uwzględnieniem wspomagania ucznia o indywidualnych potrzebach edukacyjnych i rozwojowych. Oferuję Państwu spotkania z ekspertami, zapoznanie się z istniejącymi otwartymi zasobami edukacyjnymi, wspólne tworzenie autorskich materiałów dydaktycznych do wykorzystania na zajęciach z wychowawcą oraz wymianę doświadczeń w ramach przykładów dobrej praktyki.

W jakim terminie będziemy pracować?
Harmonogram spotkań stacjonarnych i pracy online zostanie ustalony wspólnie na pierwszym stacjonarnym spotkaniu sieci, które odbędzie się 4 kwietnia 2018 r. w RODN „WOM” w Częstochowie, w sali 201, w godz. 15.00-16.30.
Aby zapisać się do sieci, należy wypełnić kartę zgłoszenia na pierwsze spotkanie (organizacyjne) https://kartazgloszenia.womczest.edu.pl/

Serdecznie zapraszam do udziału w szkoleniu.
Urszula Mielczarek, nauczyciel- konsultant RODN”WOM” w Częstochowie, tel. 34 360 60 04 wew. 229, e-mail: mielczarek@womczest.edu.pl