Seminarium: Trudne tematy – literackie podpowiedzi Elżbiety Zubrzyckiej dla nauczycieli, rodziców i opiekunów

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu
organizowanym przez Bibliotekę Publiczną im. dr Władysława Biegańskiego w Częstochowie we współpracy z Publiczną Biblioteką Pedagogiczną RODN „WOM” w Częstochowie i Towarzystwem Przyjaciół Biblioteki Publicznej w Częstochowie pod patronatem Biblioteki Śląskiej w Katowicach w ramach Festiwalu Bajki.

Spotkanie odbędzie się 30 września 2016 r. o godz. 1200 w Auli Forum Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie, al. Jana Pawła II 126/130 i jest skierowana do nauczycieli wszystkich typów szkół i placówek, wychowawców klas, nauczycieli bibliotekarzy oraz rodziców.

Spotkanie jest bezpłatne.
Uczestnicy otrzymają zaświadczenia o udziale w spotkaniu.
Karta zgłoszenia

Kontakt: Anna Hiller, e-mail: hiller@womczest.edu.pl, tel. 34 360 60 04 wew. 248

11.30 – 12.00 rejestracja uczestników spotkania
12.00 – 12.15 powitanie gości
12.15 – 13.30 wystąpienie dr Elżbiety Zubrzyckiej
13.30 – 14.00 przerwa kawowa
14.00 – 15.00 panel dyskusyjny

Dr Elżbieta Zubrzycka – wykładała na Uniwersytecie Gdańskim i prowadziła prace naukowe. Pracowała z dziećmi i rodzinami w Poradni Nerwic w Gdańsku jako terapeuta.
Stworzyła program Bezpieczne Dziecko, który zdaniem nauczycieli rzeczywiście zmienia zachowanie dzieci w szkole.
Założyła Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne.
Napisała ponad 20 książek dla dzieci o charakterze edukacyjnym, które wspierają nauczycieli i rodziców w wychowaniu i przygotowaniu dzieci do radzenia sobie w ich codziennym życiu. Książki Powiedz komuś i Słup soli zostały włączone do lektur szkolnych ze względu na ich edukacyjny charakter. Napisała także książki dla dorosłych – Schudnąć bez diety oraz Narzeczeństwo, małżeństwo, rodzina. Rozwód?

Zachęcamy do przeczytania interesujących wywiadów przeprowadzonych z dr Elżbietą Zubrzycką:
Sercem kocha się dzieci, ale głową jest się w firmie
Nie lubię łaskotek i mam do tego prawo