Seminarium na temat edukacji filmowej wobec zmian w systemie oświaty oraz jej szans i zagrożeń wraz ze specjalnym pokazem najnowszego filmu Juliusza Machulskiego „Volta”

OKF         nhef.plnhef.pl

Szanowni Państwo,

Zapraszamy nauczycieli zainteresowanych edukacją filmową na spotkanie z Panią Anną Równy – koordynatorką merytoryczną ogólnopolskiego projektu NHEF, trenerką edukacji filmowej*
Seminarium na temat edukacji filmowej wobec zmian w systemie oświaty oraz jej szans i zagrożeń będzie towarzyszyć specjalny pokaz najnowszego filmu Juliusza Machulskiego „Volta”.
VoltaZaproszenie_Czestochowa_08.09

8.09.2017, godz. 16.00

Kino Studyjne OKF ILUZJA

Wstęp dla nauczycieli bezpłatny. Obowiązują zapisy (liczba miejsc ograniczona).
Zapisy przyjmujemy pod adresem: www.goo.gl/forms/21ySz5z6DKq6LREl1

Link do zapisów znajdziecie Państwo w wiadomości mailowej oraz na naszej stronie internetowej www.okf.czest.pl

*Anna Równy –doktorantka w Katedrze Wiedzy o Filmie i Kulturze Audiowizualnej Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego; nauczyciel konsultant MSCDN, trenerka edukacji filmowej PISF, trenerka edukacji medialnej, liderka Filmoteki Szkolnej, wiceprzewodnicząca Prezydium Komitetu Głównego Olimpiady Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej, członkini grupy SUPERBELFRZY RP oraz Koalicji Edukacji Medialnej i Cyfrowej, ekspertka ORE, koordynatorka merytoryczna ogólnopolskiego projektu NHEF, autorka scenariuszy metodycznych i publikacji o tematyce filmoznawczej i nowomedialnej, współautorka podręcznika do języka polskiego dla szkół ponadgimnazjalnych „Ponad słowami”.

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej | www.nhef.pl