Seminarium dla nauczycieli matematyki: „Jak pracować z przyszłym olimpijczykiem”

Forma doskonalenia: seminarium

Data, godzina i miejsce:
30 września 2013 r. w godz.14.00-18.00 w siedzibie RODN „WOM” w Częstochowie w salach 244 i 236.

Grupa docelowa: nauczyciele matematyki gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych, zajmujący się pracą z uczniami zdolnymi, którzy przygotowują młodzież do konkursów matematycznych, a w szczególności do olimpiady matematycznej lub do olimpiady matematycznej gimnazjalistów

Główny organizator Olimpiady Matematycznej (OM) oraz Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów (OMG), czyli Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji Matematycznej (SEM) oraz Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie serdecznie zapraszają na konferencję : „JAK PRACOWAĆ Z PRZYSZŁYM OLIMPIJCZYKIEM”
Zapraszamy również nauczycieli, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę.

Zajęcia będą prowadzili wytypowani przez Komitet Główny Olimpiady Matematycznej członkowie komisji Olimpiad (Głównej lub Gimnazjalistów).

Zgłoszenia proszę kierować drogą e-mailową na adres : perczak@womczest.edu.pl do dnia 20.09.2013 r.

Zapewniamy:
– materiały szkoleniowe dla każdego uczestnika,
– zaświadczenie uczestnictwa wystawione przez organizatorów Olimpiady Matematycznej (SEM) organizowanej z ramienia Ministerstwa Edukacji Narodowej,
– poczęstunek.

Dodatkowych informacji udziela: Agnieszka Perczak – nauczyciel konsultant RODN „WOM” w Częstochowie i członek SEM-u
tel. 34 360 60 04 wew. 239, perczak@womczest.edu.pl

Odpłatność: seminarium jest bezpłatne