PRZEDSZKOLA – Konferencja dla koordynatorów programów Państwowej Inspekcji Sanitarnej realizowanych w ramach programów promocji i profilaktyki zdrowotnej w przedszkolach

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie serdecznie zaprasza na konferencję organizowaną we współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Częstochowie.

Termin: 11 grudnia 2019 r. (środa), godz. 10.00–12.00

Miejsce: Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „ WOM” w Częstochowie, Aula „Forum”

Program konferencji:
9.30 – Rejestracja uczestników spotkania
10.00 – Żywienie w placówkach oświatowych – żywność ekologiczna, Karolina Górnik-Horn, dietetyk
10.45 – Wady postawy, Weronika Nowakowska, fizjoterapeuta
11.15 – Szczepienia ochronne, profilaktyka WZW, Iwona Nowak, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Częstochowie
11.45 – Omówienie założeń programów profilaktyki zdrowotnej dla przedszkoli („Klub Zdrowego Przedszkolaka”, „Skąd się biorą produkty ekologiczne”, „Czyste powietrze wokół nas”)
12.00 Zakończenie konferencji, pytania.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Aby wziąć udział w konferencji należy obowiązkowo wypełnić kartę zgłoszenia dostępną pod adresem: http://kartazgloszenia.womczest.edu.pl/ (z menu prosimy wybrać: konferencje, następnie: datę i nazwę konferencji, kartę uzupełnić i wysłać).

O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszelkich informacji udziela Jadwiga Mielczarek, nauczyciel-konsultant RODN „WOM” w Częstochowie, tel. 34 3606004 wew. 216, e-mail: j.mielczarek@womczest.edu.pl

Serdecznie zapraszamy.