Ogólnopolski konkurs „WOLNOŚĆ – KOCHAM I ROZUMIEM”

W imieniu organizatorów, Publicznego Gimnazjum nr 5 im. Aleksandra Kamińskiego w Opolu, serdecznie zapraszamy uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do udziału w ogólnopolskim konkursie na najciekawszy komiks pod tytułem „WOLNOŚĆ – KOCHAM I ROZUMIEM”.

Głównym celem konkursu jest popularyzowanie treści związanych z edukacją globalną wśród młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej. Tegoroczna edycja odbędzie się w ramach Tygodnia Edukacji Globalnej pod hasłem „Razem – dla pokoju”, a swój finał będzie miała 10 grudnia 2016 r., w rocznicę uchwalenia Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka.

Konkurs ma charakter grupowy (jedna grupa może liczyć min. 3 osoby – max. 5 osób, nie muszą to być uczniowie tej samej grupy wiekowej). Szkołę może reprezentować tylko jedna grupa.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Zgłoszenia uczestnictwa należy przesłać do 15 listopada 2016 r. na adres:
Publiczne Gimnazjum nr 5
ul. Ozimska 48 A
45 – 368 Opole
fax 77 / 454 21 35
lub drogą elektroniczną: pg5opolekancelaria@eszkola.opolskie.pl
z dopiskiem konkurs „Wolność – kocham i rozumiem”

DO POBRANIA: Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszenia [kliknij]