Ogłoszenie wyników Konkursu o tytuł regionalnego lidera kształtowania postaw proekologicznych.

5 czerwca 2018 r. w RODN „WOM” w Częstochowie odbyła się Konferencja podsumowująca Konkurs o tytuł regionalnego lidera kształtowania postaw proekologicznych.
Uczestnicy konkursu – autorzy nagrodzonych i wyróżnionych prac przedstawili kolejno własne przedsięwzięcia – zaprezentowali przykłady dobrej praktyki pedagogicznej w oparciu o prezentacje konkursowe.

W kategorii przedszkoli laureatami zostali:

• 1 miejsce i tytuł Regionalnego lidera kształtowania postaw proekologicznych otrzymało Miejskie Przedszkole nr 41 w Częstochowie; autorzy pracy konkursowej: Małgorzata Balcerek, Beata Dorożyńska, Beata Muszalik,
  • wyróżnienie: Miejskie Przedszkole nr 2 w Częstochowie; autorzy pracy konkursowej: Joanna Kromołowska, Barbara Lis, Beata Lis, Marta Pałęga,
  • wyróżnienie: Oddziały Miejskiego Przedszkola nr 8 w Częstochowie; autorzy pracy konkursowej: Agnieszka Makles, Marzena Pietruszka, Joanna Stala.

laureaci - przedszkola
Laureatami w kategorii szkoły i placówki zostali:

• 1 miejsce i tytuł Regionalnego lidera kształtowania postaw proekologicznych otrzymał Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miedźnie; autorzy pracy konkursowej: Marzena Bęben, Justyna Cichoń-Dec, Urszula Mazurek-Deska,
  • wyróżnienie: Zespół Szkół w Kochanowicach; autorzy pracy konkursowej: Alicja Babiuch i Mariusz Koza,
  • wyróżnienie: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Częstochowie; autorzy pracy konkursowej: Grażyna Beleć, Iwona Bartłomiejczyk, Monika Karbowiak, Katarzyna Pawińska.

laureaci - szkoły i placówki
Dyplomy przyznano również: Oddziałom Miejskiego Przedszkola nr 7 w Częstochowie, Miejskiemu Przedszkolu nr 8 w Częstochowie, Miejskiemu Przedszkolu nr 16 w Częstochowie, Miejskiemu Przedszkolu nr 22 im. M. Montessori w Częstochowie, Miejskiemu Przedszkolu nr 31 w Częstochowie, Przedszkolu im. Pluszowego Misia w Pawonkowie, Gminnemu Przedszkolu Publicznemu w Rędzinach, Szkole Podstawowej nr 13 im. K. Makuszyńskiego w Częstochowie, Szkole Podstawowej nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi w Częstochowie, Szkole Podstawowej im. R. Traugutta w Janowie, Szkole Podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. gen. J. Bema w Kamyku, Szkole Podstawowej im. G. Morcinka w Poczesnej, Szkole Podstawowej im. J. Lompy w Starczy, Szkole Podstawowej w Strzebiniu.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

Zapraszamy do zapoznania się z nagrodzonymi pracami:

Grażyna Bochenkiewicz, Aleksandra Krawczyk