Przygotowanie uczniów do egzaminów z języka angielskiego – tworzenie zestawów do utrwalania słownictwa i struktur gramatycznych w aplikacji Quizlet

Nauczycielskie ferie

16 stycznia 2020 r., w pierwszym tygodniu ferii zimowych, w  Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie odbyły się kolejne warsztaty dla nauczycieli języka angielskiego. Aby udoskonalać swoją pracę Uczestnicy szkolenia zapoznali się z analizą wyników egzaminów zewnętrznych z języka angielskiego i sformułowanymi przez Centralną Komisję Egzaminacyjną wnioskami dotyczącymi pracy z ósmoklasistami i maturzystami w kolejnych latach. Następnie nauczyciele poznali ciekawe pomysły na utrwalanie słownictwa i struktur gramatycznych oraz tworzyli własne zestawy do rozwijania znajomości środków językowych w aplikacji Quizlet. Linki do stworzonych na warsztatach zestawów językowych zostały opublikowane w otwartych zasobach edukacyjnych RODN „WOM” w Częstochowie: https://bit.ly/35RqdXr .

Zachęcamy wszystkich Państwa do korzystania z otwartych zasobów edukacyjnych naszego Ośrodka.

Kreatywni nauczyciele przygotowują się do kolejnego semestru

Nie mamy czasu na nudę

Tworzymy zestawy językowe w aplikacji Quizlet