Lekcje języka angielskiego z kodami QR

Tworzymy własne zakodowane zadania28 maja 2019 r. nauczyciele rozwijali swój warsztat pracy na szkoleniu w RODN „WOM” w Częstochowie, uczestnicząc w warsztatach poświęconych wykorzystaniu kodów QR na lekcjach języka angielskiego. Uczestnicy weszli w role uczniów rozwiązujących zakodowane zadania. Współpracujemy ze sobąNauczyli się również samodzielnie generować kody QR, aby stworzyć językowe wyzwania dla swoich uczniów. Poznali mnóstwo pomysłów na wykorzystanie zakodowanych informacji na zajęciach języka angielskiego.
Było to już kolejne szkolenie w RODN „WOM” w Częstochowie z zakresu wykorzystania na lekcjach kodów QR. Warsztaty odbyły się w atmosferze nauki i zabawy wspieranej nowoczesnymi technologiami.

Odczytujemy zakodowane zadania Po odkodowaniu zadania, należy je rozwiązać   Sprawdzamy nasze kody QR

Autor: Marta Lipska