Nowa formuła egzaminu maturalnego z matematyki. Warsztaty dla nauczycieli matematyki

W związku z realizacją drugiego etapu programu Matura 2015 – Nowa formuła egzaminu maturalnego z matematyki – warsztaty dla nauczycieli matematyki serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenia, które organizujemy we współpracy z ORE oraz CKE w Warszawie.

Zajęcia poprowadzą liderzy przeszkoleni przez Centralną Komisje Egzaminacyjną w Warszawie.
Zostaną zorganizowane 3 grupy szkoleniowe. Tematyka warsztatów będzie obejmowała praktyczne zastosowanie matematyki związane z realizacją działów: rachunek różniczkowy, rachunek prawdopodobieństwa oraz zadania z geometrii na dowodzenie.

Warsztaty zostaną przeprowadzone w RODN „WOM” w Częstochowie, al. Jana Pawła II 126/130 w  styczniu 2015 r.

Proszę o wybranie grupy i rejestrację na warsztat w jednym z podanych terminów:

Grupy mogą liczyć maksymalnie 25 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bliższych informacji udziela nauczyciel konsultant RODN „WOM” w Częstochowie – Pani Agnieszka Perczak perczak@womczest.edu.pl, tel. 34 360 60 04 wew. 239.

Serdecznie zapraszamy!