I Międzynarodowa Konferencja Nauczycieli Praktyków „Job shadowing – europejskie doświadczenia kluczem sukcesu w edukacji”

W imieniu organizatora – Szkoły Podstawowej nr 13 im. Kornela Makuszyńskiego w Częstochowie – zapraszamy do udziału w I Międzynarodowej Konferencji Nauczycieli Praktyków Job shadowing – europejskie doświadczenia kluczem sukcesu w edukacji”, która odbędzie się 17 maja 2016 r., g. 9.00 – 14.30 w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta w Częstochowie.

Spotkanie skierowane jest do dyrektorów, nauczycieli szkół, pracowników placówek doskonalenia nauczycieli, metodyków i konsultantów, pracowników naukowych i studentów.

Konferencja odbędzie się pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej, Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka oraz Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie.

Partnerami przedsięwzięcia są:

• Wydział Pedagogiczny Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie,
  • Katedra Pedagogiki Wydziału Humanistyczno-Społecznego Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku- Białej,
  • Urząd Miasta Częstochowy,
  • Wydział Zamiejscowy w Wodzisławiu Śląskim Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi,
  • Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie,
  • Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie,
  • Samorządowy Ośrodek Doskonalenia w Częstochowie,
  • Zarząd Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Częstochowie,
  • Zespół Szkół im. Jana Kochanowskiego w Częstochowie,
  • Szkoła Podstawowa nr 33 im. Marii Kownackiej w Częstochowie,
  • Gimnazjum im. Władysława Kowala we Włodowicach,
  • Wyższa Szkoła Lingwistyczna w Częstochowie,
  • Pokesdown Community Primary School-Bournmouth, Wielka Brytania,
  • Colegio Apostol Santiago – Vigo, Hiszpania,
  • Tammelan Koulu – Tampere, Finlandia,
  • Easy School of Languages – Malta,
  • Scuola dell’Infanzia, Scuola Primaria, Scuola Secondaria di Primo Grado, Włochy,
  • Інститут Професійно-Технічної Освіти Академії Педагогічних Наук України, Ukraina,
  • IX Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Częstochowie
  • Uniwersytet Łódzki,
  • Stowarzyszenie miłośników kultury włoskiej Due Terre,
  • Oxford University Press – Wydawnictwo Oxford University.

Patroni medialni: TV Orion, TV NTL, Dziennik Zachodni.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 13 maja 2016 r. poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej Organizatora http://sp13.edu.pl/zgloszenie-na-konferencje/ lub przesłanie formularza rejestracyjnego (załącznik do pobrania na dole strony) w formie skanu formularza na adres poczty elektronicznej Organizatora sekretariat@sp13.edu.pl bądź osobiście w Sekretariacie Szkoły.

Udział w Konferencji jest bezpłatny.

Załączniki:
Regulamin Konferencji