Konferencja: Łatwe sposoby na trudne zachowania. Jak radzić sobie w sytuacjach trudnych wychowawczo

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Anglistów OSA English Teaching we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie zaprasza na wykład interaktywny prof. UAM dr. hab. Jacka Pyżalskiego „Łatwe sposoby na trudne zachowania. Jak radzić sobie w sytuacjach trudnych wychowawczo”. Wykład jest skierowany do nauczycieli języka angielskiego uczących w szkołach wiejskich, dyrektorów szkół oraz wszystkich zainteresowanych nauczycieli.

Spotkanie odbędzie się 17 grudnia 2015 r. w Auli „Forum” w siedzibie RODN „WOM” w Częstochowie (al. Jana Pawła II 126/130).

Program wydarzenia:
14:30 – 14:55 rejestracja uczestników
15:00 – 16:30 część pierwsza: Metody indywidualne
16:30 – 17:00 przerwa kawowa
17:00 – 18:30 część druga: Metody grupowe

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa.

W celu zgłoszenia swojego udziału w konferencji prosimy do 15 grudnia 2015 roku wypełnić kartę zgłoszenia online: kartazgloszenia.womczest.edu.pl (z menu wybrać rodzaj formy doskonalenia: Konferencja, a następnie datę i nazwę szkolenia, wypełnić i wysłać).

Informacje o prelegencie:
Jacek Pyżalski, doktor habilitowany nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki (UAM, 2012). Profesor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracuje na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu (UAM w Poznaniu) oraz jest adiunktem w Instytucie Medycyny Pracy w Łodzi – w Krajowym Centrum Promocji Zdrowia w Miejscu Pracy. Mediator sądowy. Autor licznych publikacji. Trener w obszarze komunikowania i trudnych zachowań.