Kursy języka angielskiego w RODN „WOM” w Częstochowie

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę kursów języka angielskiego organizowanych przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie:

1. Kurs doskonalący języka angielskiego dla początkujących (poziom A1) – adresowany do osób nieznających języka. Kurs rozpocznie się po utworzeniu 15-osobowej grupy. Zajęcia prowadzone będą w soboty. Całkowity koszt kursu wynosi 1600 zł (z możliwością płatności w ratach). Kurs obejmuje 240 godzin dydaktycznych.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w kursie prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia. W razie pytań zachęcamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego z p. Eweliną Makowską, nauczycielem-konsultantem RODN „WOM” w Częstochowie, kierownikiem kursu; e-mail: makowska@womczest.edu.pl; tel. 34 360 60 04 wew. 224.

1. Kurs doskonalący języka angielskiego dla średnio zaawansowanych (poziom B1) – skierowany do osób, które już opanowały język na poziomie A2 i pragną kontynuować naukę. Kurs rozpocznie się po utworzeniu 15-osobowej grupy. Zajęcia prowadzone będą w soboty. Całkowity koszt kursu wynosi 2000 zł (z możliwością płatności w ratach). Kurs obejmuje 240 godzin dydaktycznych.

Warunkiem przyjęcia jest zdanie testu wstępnego przeprowadzonego w RODN „WOM” w Częstochowie. Z testu zwolnieni są absolwenci kursu języka angielskiego na poziomie A2.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w kursie prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia. W razie pytań zachęcamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego z p. Eweliną Makowską, nauczycielem-konsultantem RODN „WOM” w Częstochowie, kierownikiem kursu; e-mail: makowska@womczest.edu.pl; tel. 34 360 60 04 wew. 224.

1. Kurs języka angielskiego przygotowujący do egzaminów na poziomie B2

Zapraszamy na krótki kurs języka angielskiego, na którym przygotują się Państwo do międzynarodowych egzaminów na poziomie B2 (np. PTE General).

Kurs obejmuje 50 godzin dydaktycznych, w tym 10 godzin online na Platformie MOODLE RODN „WOM” w Częstochowie.

Zajęcia będą prowadzone w soboty (10 spotkań stacjonarnych po 4 godziny dydaktyczne). Warunkiem rozpoczęcia kursu jest zebranie 15-osobowej grupy.

Cena kursu wynosi 500 zł (płatne w dwóch ratach).

Warunkiem przyjęcia jest pozytywny wynik testu wstępnego (na poziomie B1/B2) przeprowadzonego w RODN „WOM” w Częstochowie.

Z testu wstępnego zwolnieni są absolwenci kursu języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym, kursu języka angielskiego przygotowującego do egzaminów PTE GENERAL i kursów kwalifikacyjnych z wczesnego nauczania języka angielskiego, organizowanych w RODN „WOM” w Częstochowie.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w kursie prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia na kurs doskonalący. W razie pytań zachęcamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego z p. Martą Lipską, nauczycielem-konsultantem RODN „WOM” w Częstochowie, kierownikiem kursu; e-mail: lipska@womczest.edu.pl; tel. 34 360 60 04 wew. 225.

1. Nauczycielom edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej proponujemy również kurs kwalifikacyjny z zakresu wczesnego nauczania języka angielskiego, który daje kwalifikacje metodyczne do nauczania języka angielskiego w przedszkolu i klasach I-III szkoły podstawowej.

Warunkiem rozpoczęcia kursu jest zebranie 15-osobowej grupy.

Zajęcia będą prowadzone w soboty. Całkowity koszt kursu wynosi 2000 zł (z możliwością płatności w ratach). Kurs obejmuje 270 godzin dydaktycznych, w tym zajęcia z metodyki nauczania języka angielskiego, praktycznej znajomości języka (słuchanie, czytanie, wymowa, konwersacje, gramatyka), praktyki pedagogiczne oraz zajęcia poświęcone wykorzystywaniu nowoczesnych technologii w nauczaniu języka obcego dzieci (tablica interaktywna, aplikacje i materiały dydaktyczne online, praca z filmem i grafiką). Warunkiem uczestnictwa w kursie jest minimum dwuletni staż pracy i średnio zaawansowany poziom języka angielskiego (test wstępny pisemny w RODN „WOM”).

Osoby zainteresowane uczestnictwem w kursie prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia. W razie pytań zachęcamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego z p. Martą Lipską, nauczycielem-konsultantem RODN „WOM” w Częstochowie, kierownikiem kursu; e-mail: lipska@womczest.edu.pl; tel. 34 360 60 04 wew. 225.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy wysoki poziom zajęć.