Kursy języka angielskiego w RODN „WOM” w Częstochowie

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę kursów języka angielskiego organizowanych przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie:

1. Kurs doskonalący języka angielskiego dla początkujących (poziom A1) – adresowany do osób nieznających języka. Kurs rozpocznie się 30 września 2017 r. (po utworzeniu 15-osobowej grupy). Zajęcia prowadzone będą w soboty. Całkowity koszt kursu wynosi 1600 zł (z możliwością płatności w ratach). Kurs obejmuje 240 godzin dydaktycznych.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w kursie prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia. W razie pytań zachęcamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego z p. Eweliną Makowską, nauczycielem-konsultantem RODN „WOM” w Częstochowie, kierownikiem kursu; e-mail: makowska@womczest.edu.pl; tel. 34 360 60 04 wew. 224.

1. Nauczycielom edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej proponujemy również kurs kwalifikacyjny z zakresu wczesnego nauczania języka angielskiego, który daje kwalifikacje metodyczne do nauczania języka angielskiego w przedszkolu i klasach I-III szkoły podstawowej.

Kurs zaplanowany jest od października 2017 r. do grudnia 2018 r. Zajęcia będą prowadzone w soboty. Całkowity koszt kursu wynosi 2000 zł (z możliwością płatności w ratach). Kurs obejmuje 270 godzin dydaktycznych, w tym zajęcia z metodyki nauczania języka angielskiego, praktycznej znajomości języka (słuchanie, czytanie, wymowa, konwersacje, gramatyka), praktyki pedagogiczne oraz zajęcia poświęcone wykorzystywaniu nowoczesnych technologii w nauczaniu dzieci języka obcego (tablica interaktywna, aplikacje i materiały dydaktyczne online, praca z filmem i grafiką). Warunkiem uczestnictwa w kursie jest minimum dwuletni staż pracy i średnio zaawansowany poziom języka angielskiego (test wstępny pisemny w RODN „WOM” w Częstochowie).

Osoby zainteresowane uczestnictwem w kursie prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia. W razie pytań zachęcamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego z p. Martą Lipską, nauczycielem-konsultantem RODN „WOM” w Częstochowie, kierownikiem kursu; e-mail: lipska@womczest.edu.pl; tel. 34 360 60 04 wew. 225.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy wysoki poziom zajęć.