Kurs kwalifikacyjny z zakresu wczesnego nauczania języka angielskiego

Nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej zapraszamy do uczestnictwa w kursie, który daje kwalifikacje metodyczne do nauczania dzieci języka angielskiego. Kurs obejmuje 270 godzin dydaktycznych, w tym zajęcia z metodyki nauczania języka angielskiego, praktycznej znajomości języka (słuchanie, czytanie, wymowa, konwersacje, gramatyka), praktyki pedagogiczne oraz zajęcia poświęcone wykorzystywaniu nowoczesnych technologii w nauczaniu języka obcego dzieci (tablica interaktywna, aplikacje i materiały dydaktyczne online, praca z filmem i grafiką).

Kurs trwa od kwietnia 2016 r. do kwietnia 2017 r.

Zajęcia będą prowadzone w soboty. Pierwsze spotkanie planowane jest 23.04.2016 r.

Całkowity koszt kursu to 1 750 zł (z możliwością płatności w ratach), cena z egzaminem nadającym kwalifikacje językowe 2 225 zł/osoba – decyzja indywidualna uczestnika pod koniec kursu

Nauczycieli, którzy zgłosili się na kurs, prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia na test wstępny.