Konkursy poświęcone jednemu z największych Polaków ostatnich lat – Janowi Pawłowi II

W związku z ustanowieniem przez Sejm RP Roku 2015 Rokiem Jana Pawła II, a także przypadającą w kwietniu dziesiątą rocznicą śmierci papieża oraz pierwszą rocznicę jego kanonizacji Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie, Wydział Przekazu Wiary, Nauczania i Wychowania Katolickiego Referat Katechetyczny Kurii Metropolitalnej w Częstochowie oraz V Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Częstochowie  zapraszają wszystkich uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w konkursach poświęconych jednemu  z największych Polaków ostatnich lat – Janowi Pawłowi II. Konkurs plastyczny przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych, a multimedialny dla gimnazjalistów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych). Na zwycięzców w poszczególnych kategoriach czekają nagrody rzeczowe.

Regulamin Konkursu Multimedialnego

Regulamin Konkursu Plastycznego