Język niemiecki: Konkurs Plastyczno-Językowy dla uczniów szkół gimnazjalnych

In der Märchenwelt der Gebrüder Grimm

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych do udziału w Konkursie Plastyczno-Językowym „In der Märchenwelt der Gebrüder Grimm”.

Co należy zrobić? To bardzo proste! Napisać własną bajkę z dowolnie wybranymi bohaterami z baśni braci Grimm we współczesnych czasach i przedstawić ją w formie komiksu (w języku niemieckim).

W konkursie może wziąć udział każdy uczeń gimnazjum z terenu województwa śląskiego (niezależnie od poziomu znajomości języka).

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w konkursie prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia (z menu wybrać: konkurs-> następnie tytuł konkursu, kartę uzupełnić i wysłać).

Termin nadsyłania prac: 29.01.2016.

Ogłoszenie wyników: marzec 2016.

Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe i dyplomy.

Zapraszamy do udziału w konkursie.

Wszelkich informacji o organizacji konkursu udziela Dorota Liberda, nauczyciel konsultant, tel.(34) 360 60 04 wew. 224, e-mail: liberda@womczest.edu.pl.

Regulamin Konkursu Plastyczno-Językowego

Informacje nt. uczestnika/uczestników konkursu – Załącznik nr 1

Oświadczenie autorskie do pracy zgłoszonej w ramach konkursu plastyczno-językowego w języku niemieckim – Załącznik nr 2

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na rozpowszechnianie wizerunku – Załącznik nr 3