Konkurs na scenariusz lekcji poświęcony życiu i twórczości Juliana Tuwima

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie serdecznie zaprasza nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów do udziału w konkursie na scenariusz lekcji poświęcony życiu i twórczości Juliana Tuwima.

Cele konkursu:
– pogłębienie wiedzy o życiu i twórczości Juliana Tuwima,
– upowszechnienie nowatorskich i inspirujących materiałów dydaktycznych,
– dostarczenie nauczycielom narzędzi do prowadzenia zajęć szkolnych i pozaszkolnych.

Termin składania prac: prace konkursowe w wersji papierowej i elektronicznej (płyta CD) należy przesłać (lub dostarczyć osobiście) w terminie do 15 listopada 2013 r. na adres:

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM”
42-202 Częstochowa, al. Jana Pawła II 126/130
z dopiskiem: Konkurs na scenariusz lekcji poświęcony życiu i twórczości Juliana Tuwima.

Rozstrzygnięcie konkursu i uroczyste rozdanie nagród nastąpi w grudniu 2013 r. podczas konferencji podsumowującej Rok Juliana Tuwima.

Z ramienia organizatora odpowiedzialne za realizację konkursu:
mgr Sylwia Kurcab – kurcab@womczest.edu.pl
dr Edyta Bukowska – bukowska@womczest.edu.pl