Konkurs dla nauczycieli na scenariusz zajęć edukacyjnych: „Europejski Rok Obywateli 2013 – jak wychowuję aktywnych i świadomych swoich praw Europejczyków”

Konkurs ma na celu upowszechnianie wiedzy na temat praw człowieka i obywatela, ukazanie szans i korzyści, jakie oferuje obywatelstwo Unii Europejskiej, zmobilizowanie nauczycieli do posługiwania się narzędziami TIK w codziennej pracy z uczniem oraz wyłonienie autorów najciekawszych scenariuszy zajęć edukacyjnych.

Publiczna Biblioteka Pedagogiczna RODN „WOM” w Częstochowie serdecznie zaprasza do udziału w konkursie nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych Częstochowy, powiatu częstochowskiego, kłobuckiego, lublinieckiego i myszkowskiego, którzy na podstawie stworzonego przez siebie scenariusza wykorzystującego narzędzia TIK, przeprowadzili lub przeprowadzą zajęcia edukacyjne na wskazany wyżej temat.

Scenariusze w formie prezentacji należy przesłać drogą elektroniczną na adres czbp@womczest.edu.pl lub zapisane na płycie CD przekazać do sekretariatu Publicznej Biblioteki Pedagogicznej RODN „WOM” w Częstochowie ul. Jana Pawła II 126/130 do dnia 30 września 2013 roku.

Kontakt:
Justyna Galińska,  tel. tel. 34 360 60 04 w.249, galinska@womczest.edu.pl