Konferencja „Samorząd uczniowski drogą do wychowania dzieci ku wartościom”

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie zaprasza na konferencję pod tytułem „Samorząd uczniowski drogą do wychowania dzieci ku wartościom”.

Celem konferencji jest stworzenie przestrzeni do prezentacji  dobrej praktyki  w zakresie skutecznego kształtowania wartości i postaw uczniów przez działanie w samorządzie.

Termin konferencji:  14 maja 2018 r., godz. 12.00-14.00
Miejsce realizacji:  Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie, Al. Jana Pawła II 126/130, Aula „Forum”
Adresaci:  nauczyciele opiekunowie samorządu uczniowskiego szkół podstawowych i gimnazjów z kilkuosobową delegacją uczniów.

PROGRAM KONFERENCJI

Otwarcie konferencji

Projekt   Po naszemu
Michał Kalota, Joanna Konieczek – opiekunowie samorządu uczniowskiego oraz uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lubojnie

Projekt  Najpiękniejsza mufina
Katarzyna Dąbrowska – opiekunka samorządu uczniowskiego oraz uczniowie Szkoły Podstawowej  nr 3 im. Jana Pawła II w Kłobucku

Projekt Wspólnota szkolna w budowie
Małgorzata Słabosz – opiekunka samorządu uczniowskiego oraz uczennice Szkoły
Podstawowej im. Janusza Korczaka w Kościelcu

Projekt  Mamy inicjatywę, mamy pasję
Agata Sokołowska, Luiza Wachelka – opiekunki samorządu uczniowskiego oraz uczennice Szkoły Podstawowej nr 13 im. Kornela Makuszyńskiego w Częstochowie

Podsumowanie i uroczyste zamknięcie konferencji

Udział w konferencji jest bezpłatny.
Zgłoszenia przyjmujemy poprzez kartę zgłoszenia: http://kartazgloszenia.womczest.edu.pl/
(z menu należy wybrać: konferencja, a następnie: datę i nazwę konferencji, uzupełnić i wysłać online). Zapis elektroniczny dotyczy uczestnika konferencji – nauczyciela opiekuna samorządu uczniowskiego.

Dodatkowych informacji udziela Bożena Harasimowicz, nauczyciel konsultant RODN „WOM” w Częstochowie; e-mail: harasimowicz@womczest.edu.pl, tel. 34 3606004 wew. 220.