Konferencja „Rola wychowania przedszkolnego w procesie wspomagania rozwoju dziecka”

plakat

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie zaprasza nauczycieli przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i innych form wychowania przedszkolnego oraz rodziców na konferencję „Rola wychowania przedszkolnego w procesie wspomagania rozwoju dziecka”, która odbędzie się 26 kwietnia (wtorek) 2016 r. w godz. 15.00–18.00 w Auli „Forum” RODN „WOM” w Częstochowie.

W ramach konferencji przygotowaliśmy wystąpienia związane z różnymi metodami wspomagania  rozwoju dzieci  przez działanie i przeżywanie. Przykłady dobrej praktyki zaprezentują nauczyciele przedszkoli z bogatym doświadczeniem zawodowym w zakresie metod pracy z dzieckiem w wieku przedszkolnym.

Zachęcamy do zapoznania się z programem konferencji.
Konferencja jest nieodpłatna.

W celu wzięcia udziału w konferencji prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia: http://kartazgloszenia.womczest.edu.pl/  (z menu wybrać: konferencje, następnie: tytuł konferencji; kartę wypełnić i wysłać).

Informacji udziela Jadwiga Mielczarek – nauczyciel konsultant RODN „WOM” w Częstochowie;
tel. 34/360 60 04 w. 216  e-mail: j.mielczarek@womczest.edu.pl