Konferencja pt. „Dwujęzyczność zamierzona w żłobku i przedszkolu, czyli jak efektywnie realizować podstawę programową poprzez wychowanie w dwujęzyczności z językiem angielskim”

Szanowni Państwo,

W imieniu Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli “WOM” w Częstochowie oraz zespołu twórców i koordynatorów Międzynarodowego Programu Powszechnej Dwujęzyczności zapraszamy Dyrektorów Placówek Przedszkolnych na konferencję pt. „Dwujęzyczność zamierzona w żłobku i przedszkolu, czyli jak efektywnie realizować podstawę programową poprzez wychowanie w dwujęzyczności z językiem angielskim”.
Konferencja odbędzie się 25 marca 2020 w godz. 10.00–13.00 w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie, al. Jana Pawła II 126/130.

Harmonogram:

10.00–10.10 Rozpoczęcie konferencji – Michał Cudak (Program Powszechnej Dwujęzyczności)

10.10 –11.00 „Jak zdjąć klątwę Wieży Babel”, czyli idea wychowania w dwujęzyczności – Waldemar Miksa

11.00–11.30 „Kompetencje kluczowe w edukacji przedszkolnej” – Jolanta Grzesiak, konsultant Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Rybniku

11.30–12.00 „Dobre praktyki, czyli codzienna nauka języka angielskiego z wychowawcą” – Wioletta Mueller-Konieczny, konsultant Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego WOM w Katowicach oraz nauczyciel wychowania przedszkolnego w Zespole Przedszkolnym nr 1 w Siemianowicach Śląskich

12.00–12.30 Panel dyskusyjny – prowadzenie Michał Cudak

12.30–12.35 – Zakończenie konferencji

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Aby wziąć udział w konferencji należy obowiązkowo wypełnić kartę zgłoszenia dostępną pod adresem: http://kartazgloszenia.womczest.edu.pl/ (z menu prosimy wybrać: konferencje, następnie: datę i nazwę konferencji, kartę uzupełnić i wysłać).

O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Informacji udziela: Jadwiga Mielczarek, nauczyciel-konsultant RODN „WOM” w Częstochowie, tel. 34 3606004 wew. 216, e-mail: j.mielczarek@womczest.edu.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Główni Partnerzy i Patroni: