Konferencja podsumowująca Konkurs o tytuł Regionalnego lidera kształtowania postaw proekologicznych. Prezentacja przykładów dobrej praktyki pedagogicznej

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie serdecznie zaprasza  dyrektorów oraz nauczycieli przedszkoli, szkół i placówek na „Konferencję podsumowującą Konkurs o tytuł Regionalnego lidera kształtowania postaw proekologicznych. Prezentacja przykładów dobrej praktyki pedagogicznej”.

W ramach konferencji, której cele i treści wpisują się w realizację bieżącego kierunku  polityki oświatowej państwa – „Wzmacnianie wychowawczej roli szkoły” oraz nawiązują do „Strategii Ochrony Przyrody Województwa Śląskiego do roku 2030”, nauczyciele – laureaci konkursu zaprezentują przykłady dobrej praktyki pedagogicznej w zakresie realizacji działań proekologicznych podejmowanych w przedszkolach, szkołach, placówkach.

Termin: 5 czerwca 2018 r., godz. 12:00 – 14:15.
Miejsce:  Aula „Forum” w RODN „WOM” w Częstochowie

W programie:
12
00–1210 – Uroczyste otwarcie konferencji
12
10–1340 – Wystąpienia autorów nagrodzonych prac konkursowych. Prezentacja przykładów dobrej praktyki pedagogicznej w zakresie wzmacniania działań wychowawczych w przedszkolach, szkołach, placówkach  poprzez realizację przedsięwzięć proekologicznych
13
40–1415 – Przyznanie tytułu „Lidera kształtowania postaw proekologicznych” oraz wręczenie laureatom pucharów i dyplomów

Aby wziąć udział w konferencji, należy obowiązkowo wypełnić i wysłać kartę zgłoszenia dostępną pod adresem: https://kartazgloszenia.womczest.edu.pl/ (z menu prosimy wybrać: konferencja).

Serdecznie zapraszam w imieniu Organizatorów konkursu
Grażyna Bochenkiewicz
wicedyrektor ds. doskonalenia nauczycieli