Konferencja „Akademia Wychowawcy. Podsumowanie wyników konkursu o tytuł Regionalnego Lidera Wychowania Integralnego i prezentacja przykładów dobrej praktyki pedagogicznej”

Konferencja „Akademia Wychowawcy. Podsumowanie wyników konkursu o tytuł Regionalnego Lidera Wychowania Integralnego i prezentacja przykładów dobrej praktyki pedagogicznej”Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie serdecznie zaprasza  dyrektorów szkół/placówek oraz nauczycieli na Konferencję „Akademia Wychowawcy. Podsumowanie wyników konkursu o tytuł Regionalnego Lidera Wychowania Integralnego i prezentacja przykładów dobrej praktyki pedagogicznej”.

Honorowy Patronat nad Konkursem objęła Pani Urszula Bauer – Śląski Kurator Oświaty.

W ramach konferencji, której cele i treści wpisują się w realizację bieżącego kierunku  polityki oświatowej państwa: „Kształtowanie postaw. Wychowanie do wartości”, nauczyciele – laureaci konkursu zaprezentują przykłady dobrej praktyki pedagogicznej w zakresie realizacji idei wychowania integralnego w szkołach/placówkach.

Termin: 24 maja 2017 r., godz. 12:00 – 14:15.
Miejsce:  Aula „Forum” w RODN „WOM” w Częstochowie

W programie:
1200–1210 – Uroczyste otwarcie konferencji
1210–1225 – Idea wychowania integralnego – wykład
1225–1235 – Ogłoszenie i podsumowanie wyników konkursu
1235–1345 – Prezentacja przykładów dobrej praktyki pedagogicznej w zakresie realizacji wychowania integralnego w szkołach/placówkach przez autorów nagrodzonych prac konkursowych
1345–1415 – Przyznanie tytułu „Lidera Wychowania Integralnego” oraz wręczenie laureatom pucharów i dyplomów

Aby wziąć udział w konferencji, należy obowiązkowo wypełnić i wysłać kartę zgłoszenia dostępną pod adresem: https://kartazgloszenia.womczest.edu.pl/ (z menu prosimy wybrać: konferencja).

Serdecznie zapraszam w imieniu Organizatorów konkursu
Grażyna Bochenkiewicz
wicedyrektor ds. doskonalenia nauczycieli