IV Regionalny Festiwal Piosenki Europejskiej „Śpiewanie w Bieganie”

Serdecznie zapraszamy uczniów klas VII, VIII i klas gimnazjalnych do wzięcia udziału w IV edycji Regionalnego Festiwalu Piosenki Europejskiej, która odbędzie się 6 lutego 2019 r. o godz. 9:00 w Zespole Szkół im. dr. W. Biegańskiego – III Liceum Ogólnokształcącym w Częstochowie.

Festiwal jest organizowany przez Zespół Szkół im. W. Biegańskiego – III Liceum Ogólnokształcące we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie. Honorowy Patronat nad Festiwalem objął Pan Krzysztof Matyjaszczyk – Prezydent Miasta Częstochowy, a patronat medialny przyjął „Częstochowski Biuletyn Oświatowy”, wydawany przez wydawnictwo RODN „WOM” w Częstochowie. Nasza inicjatywa kierowana jest do uczniów uczących się języków: angielskiego, niemieckiego oraz francuskiego i ma na celu promocję nauki języków obcych wśród młodzieży.

Do pobrania:

1. Karta zgłoszenia