III Forum dla Rodziców i Nauczycieli Dzieci o Specjalnych Potrzebach Edukacyjnych

Szanowni Państwo!

Zapraszamy serdecznie wszystkich, którym bliska jest problematyka pracy z dzieckiem, uczniem ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi, do udziału w kolejnej edycji Forum dla rodziców, nauczycieli i specjalistów.

W ramach Forum odbędzie się część wykładowa – podczas której zaprezentują referaty prelegenci związani z kształceniem, terapią i opieką nad dzieckiem, uczniem z niepełnosprawnością oraz część warsztatowa – podczas której będą Państwo mogli uczestniczyć w warsztatach praktycznych z wybranego obszaru tematycznego.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z programem Forum.

Forum odbędzie się 14 kwietnia 2015 roku (wtorek) w godz. 9.00–15.00 w RODN „WOM” w Częstochowie w auli „Forum”.

W celu wzięcia udziału w Forum proszę wypełnić kartę zgłoszenia  (z menu wybrać: konferencję -> a potem: datę i nazwę konferencji, wypełnić i wysłać).

Bliższych informacji udziela Aneta Żurek – nauczyciel konsultant RODN „WOM” w Częstochowie, tel. 34 360 60 04 wew. 234, e-mail:zurek@womczest.edu.pl