II Regionalny Festiwal Piosenki Europejskiej

Serdecznie zapraszamy uczniów gimnazjum do wzięcia udziału w Regionalnym Festiwalu Piosenki Europejskiej, który odbędzie się 27 kwietnia 2017 r. o godz. 10:00 w Zespole Szkół im. dr. Wł. Biegańskiego – III Liceum Ogólnokształcącym w Częstochowie.

Festiwal jest organizowany przez Zespół Szkół im. Wł. Biegańskiego – III Liceum Ogólnokształcące we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie. Honorowy Patronat nad Festiwalem objął Prezydent Miasta Częstochowy, a patronat medialny sprawuje „Częstochowski Biuletyn Oświatowy”. Nasza inicjatywa kierowana jest do uczniów, uczących się języków: angielskiego, niemieckiego i francuskiego i ma na celu ich promowanie wśród młodzieży.

Do pobrania: karta zgłoszenia oraz regulamin konkursu.