II edycja konkursu na najlepszy film z zakresu rynku finansowego dla gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego we współpracy z Fundacją „Centrum Edukacji Obywatelskiej” organizuje II edycję konkursu dla uczniów gimnazjów i ponadgimnazjalnych na najlepszy film z zakresu rynku finansowego. Konkurs organizowany jest w ramach programu edukacyjnego UKNF „Porozmawiajmy o finansach”, stanowiącego część projektu CEDUR (Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku).

Przedmiotem tegorocznej edycji konkursu jest przygotowanie filmu na temat „Od oddziału do smartfona. Historia rozwoju bankowości elektronicznej w Polsce”. Czas trwania nadesłanych filmów (bez napisów) nie może przekroczyć 3 minut.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie indywidualnie, jak i zespoły uczniów składające się z nie więcej niż pięciu osób. Zgłoszenia filmów do konkursu mogą dokonać dyrektor lub zastępca dyrektora szkoły, której uczniowie biorą udział w konkursie, nauczyciel wychowawca lub nauczyciel dowolnego przedmiotu do dnia 6 listopada 2016 r.

Zaproszenie dla Dyrektorów wraz z Regulaminem konkursu [kliknij]